IT школа Geek School запрошує на курси:

7-9 років

Курс Програмування Scratch

Основна місія – розвиток логічного мислення і творчих здібностей дитини. Надати дітям можливість і спосіб реалізації своїх фантазій і рішення задач в сучасному Hi-Tech світі.

Задача – допомогти учневі створити набір корисних програм, а також створити власну комп’ютерну гру на базі візуальної об’єктно-орієнтованого середовища Scratch.

Докладніше

9-14 років

Курс
Game Creator

Основна місія – дати учневі можливість реалізувати свої фантазії в конкретних образах, словах і малюнках і навчити його донести їх до інших людей так, щоб в них повірили.

Задача – допомогти учневі створити власну комп’ютерну гру на базі конструктора двовимірних ігор для Windows Construct2.

Докладніше

9-12 років
13-16 років

Курс
Video Creator

Основна місія – розвинути творчі здібності дитини та познайомити з усіма етапами створення відеороликів.

Задача – навчити працювати з відеокамерою, світлом і звуком, допомогти створити свій власний ролик.

Докладніше

12-16 років

Курс
Програмування
Python

Основна місія – розвинути логічне мислення і творчі здібності дитини. А також ознайомити з сучасними технологіями програмування і дати уявлення про майбутню професію.

Задача – допомогти учневі створити набір корисних програм, а також створити власну комп’ютерну гру на базі візуальної об’єктно-орієнтованого середовища Python.

Докладніше

9-12 років

Курс
Графічний дизайн

Основна місія – розвинути творчі здібності та фантазії дитини. А також ознайомити з принципами колористики, правильного поєднання кольорів і законами композиції.

Задача – допомогти учневі створити набір ексклюзивних зображень, а також познайомити з найпотужнішим арсеналом засобів обробки і ретушування зображень на базі графічних редакторів.

Докладніше

14-18 років

Introduction to Computer Science

Основна місія – навчити ефективно і швидко вирішувати завдання, використовуючи отримані знання алгоритмів, структур даних і концепцій абстракції і успішно управляти процесом розробки та презентації власного проекту.

Задача – допомогти учневі почати впевнено програмувати на C, PHP, JavaScript і працювати з SQL, HTML і CSS.

Докладніше

12-16 років

Курс
3D-моделювання
та анімація

Основна місія – створення у дітей базових понять про тривимірному моделюванні та підтримка творчого інтересу за допомогою практичних занять з моделювання та анімації найпростіших персонажів.

Задача– познайомити і навчити дитину працювати з основними інструментами комп’ютерної графіки, навчити створювати власні моделі під ігрові тривимірні движки.

Докладніше

12-16 років

Курс
Unity

Основна місія – знайомство із середовищем розробки Unity. Вироблення базових умінь для створення тривимірних ігор (основи дизайну рівнів, створення ігрового меню, використання спецефектів в ігровому оточенні тощо).

Задача – створення fps-ігри на основі моделей наданих ігровим движком. Розуміння азів ігровий логіки.

Докладніше

9-16 років

Курс 2D анімація

Основна місія – розвинути творчі здібності та фантазії дитини, познайомити з основними принципами роботи в графічних редакторах.

Задача – в процесі навчання кожна дитина придумає і пропрацює персонажа і створить власний мультик з його участю.

Докладніше